2016

3/4 -- Koog a/d Zaan, De Kooger Vermaning -- R. Strauss - Liedmasterclass.

2015

29, 26, 23, 21, 18, 15, 13, 9, 6/12 --  Amsterdam, Nationale Opera & Ballet -- E. Humperdinck, Hänsel Und Gretel, Gertrud -- M. Albrecht (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- L. de Beer (regisseur).

3/6 -- Utrecht, HKU Conservatorium -- Einde verbintenis als zangdocent.

2014

7/12 -- Alkmaar, Kapelkerk -- H. Purcell, Dido & Aeneas -- O. de Jong (dirigent), Alkmaars Strijkers Consort / Purmerends Gemengd Koor -- J. Thorsteinsson , F. Beelen, M. Rommers, C. v. Iersel, E. Beekhuizen, N. de Bie, E. Bekkers.

30/11 -- Purmerend, Taborkerk -- H. Purcell, Dido & Aeneas -- O. de Jong (dirigent), Alkmaars Strijkers Consort / Purmerends Gemengd Koor -- J. Thorsteinsson , F. Beelen, M. Rommers, C. v. Iersel, E. Beekhuizen, N. de Bie, E. Bekkers.

2/5, 27, 25, 23, 20, 17, 13, 11/4 -- Amsterdam, Nationale Opera & Ballet -- R. Srauss, Arabella, Adelaide -- M. Albrecht (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- C. Loy (regisseur).

2, 1/2, 31/1 -- Gent, Operastudio -- Operamasterclass.

2013

6/10 -- Den Haag, Nieuwe Kerk -- Liederenrecital (Grieg, A. Mahler-Werfel, Strauss) -- P. Nilsson (piano).

28, 27, 26/9 -- Utrecht, Gebouw v. Kunsten & Wetenschap -- R. Strauss, Masterclass zang/piano duo's -- R. Jansen.

20, 5/4, 23, 17, 16/3 -- Hamburg, Staatsoper -- A. Mahler-Werfel, liederen met ballet "Purgatorio" -- S. Hewett (dirigent), Philharmoniker Hamburg -- J. Neumeier (choreograaf).

16/2 -- Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ -- Liederenrecital (Schumann, Strauss) -- P. Nilsson (piano).

2012

23/6, 29, 26, 24, 22/5 -- Hamburg, Staatsoper -- A. Mahler-Werfel, liederen met ballet "Purgatorio" -- S. Hewett (dirigent), Philharmoniker Hamburg -- J. Neumeier (choreograaf).

2011

13/12 -- Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ -- Liederenrecital (Brahms, Grieg, Sibelius, Korngold, Bridge, Quilter) -- P. Nilsson (piano).

26/10 -- Amsterdam, Carre -- Galaconcert C. Deutekom 80 jaar (Rossini, Lehar, Strauss) -- R. Tebar (dirigent), Holland Symfonia.

3/7, 28, 26/6 -- Hamburg, Staatsoper -- A. Mahler-Werfel, liederen met ballet "Purgatorio" -- S. Young (dirigent), Philharmoniker Hamburg -- J. Neumeier (choreograaf).

29/1 -- Houten, Theater aan de Slinger -- Liederenrecital (Reger, Brahms, Reutter, Strauss, Gounod, Korngold, Bridge) -- P. Nilsson (piano), E. van Stralen (altviool).

2010

12/12 -- Amsterdam, Bank Insinger de Beaufort -- Korngold, liederen -- R. Mees (piano), Jarnot (bariton).

22/3 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Korngold, liederen  -- R. Mees (piano), K. Jarnot (bariton).

7/3 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Berlioz, Les nuits d'ete -- A. Shelley (dirigent), Het Gelders Orkest.

6/3 -- Doetinchem, Schouwburg Amphion -- Berlioz, Les nuits d'ete -- A. Shelley (dirigent), Het Gelders Orkest.

5/3 -- Zutphen, Hanzehof -- Berlioz, Les nuits d'ete -- A. Shelley (dirigent), Het Gelders Orkest.

11/2 -- Heemstede, Het Oude Slot -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis -- F. Ehlhart (piano).

7/2 -- Zwolle, Theater Odeon -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis -- F. Ehlhart (piano).

3/2, 31, 28, 26, 24, 22, 20, 18, 15/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, Macellina -- C. Carydis (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Wieler, S. Morabito (regisseurs).

2009

5/11 --Zwolle, De Spiegel -- Canteloube, Liederen uit Chants d'Auvergne -- M. Soustrot (dirigent), Orkest van het Oosten.

21/4 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips -- Liederenrecital (Schumann, Ehlhart, Strauss) -- P. Nilsson (piano).

2008

5/11 -- Rotterdam, De Doelen -- Haydn, Berenice -- F. Bruggen (dirigent), Orchestra of the Eighteenth Century.

11/10 -- Rotterdam, De Doelen, Jurriaanse zaal -- Liederenrecital (Schumann, A. Mahler-Werfel, Strauss) -- P. Nilsson (piano) -- P. Knoflach (beeld).

24/8 -- Reuver, Hoeve Roozendael -- Liederenrecital (Mozart, Haydn, Beethoven, Spohr, Reutter, Massenet, Bridge, Uhl, Reger, Clarke, Gounod) -- P. Nilsson (piano), E. van Stralen (altviool).

21/8 -- Amsterdam, Centrale Bibliotheek, Theater van 't Woord -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis -- F. Ehlhart (piano).

29/5 -- Utrecht, HKU Conservatorium -- Start verbintenis als zangdocent.

22, 2/4 -- Tilburg, Fontys Conservatorium -- Masterclass solozang.

27/3 -- Amerongen, Kasteel Amerongen -- Liederenrecital (Caccini, Grieg, Scarlatti, de Muinck, Schumann, Rota, Lotti, Butterworth, de Falla, Mozart, Krause-Graumnitz, Ciampi, Boccherini, Costello) -- Margiono Quintet.

2007

26, 14/12 -- Arnhem, Musis Sacrum -- A. Mahler-Werfel, liederen -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

16/12 -- Nijmegen, De Vereeniging --  A. Mahler-Werfel, liederen -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

15/12 -- Apeldoorn, Orpheus --  A. Mahler-Werfel, liederen -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

10/11 -- Groningen, De Oosterpoort -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis -- F. Ehlhart (piano).

21/10 -- Driebergen-Rijsenburg, Kerk St. Petrus'banden -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Strauss, Berlioz, Brahms, Berg, Guastavino, Quilter) -- P. Nilsson (piano).

15/9 -- Maastricht, Theater aan het Vrijthof -- Jubileumconcert H. Delamboye 35 jaar zanger -- Wagner, Die Walküre, Sieglinde (slotscene 1e acte) -- E. Delamboye (dirigent), Limburgs Symfonie Orkest.

21, 20, 19, 18/8 -- Valthermond, opnamestudio Onder de Linden -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis, CD opname -- F. Ehlhart (piano) -- Castus (producent).

16/8, 19/7 -- Purmerend, Studio Venediën -- Ehlhart, Liederencyclus Hierdie Reis -- F. Ehlhart (piano).

6/8 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Beethoven, Mozart, aria's -- P. Strub (dirigent), Kammerorchester Arcata Stuttgart.

14, 13, 12/7 -- Hoorn, Schouwburg (openlucht) -- Karavaan 15 jaar -- Dvorák, Rusalka, "Maanaria" -- J. Hempel (dirigent), Holland Symfonia.

16/6 -- Den Haag, Leeszaal Soc. De Witte -- Masterclass liedduo -- P. Nilsson.

15/6 -- Den Haag, Theater Diligentia -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Berlioz, Brahms, Berg) -- P. Nilsson (piano), E. van Stralen (altviool).

19/5 -- Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ -- Schubert, liederen -- K. Würtz (piano).

9/4 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Mozart, duetten met deelnemers Masterclass Zang -- E. Siebens (dirigent), Symfonie Orkest Vlaanderen.

7/4 -- Den Haag, Lucent Danstheater -- Masterclass Zang.

10/3 -- Zelhem, cultureel centrum De Brink -- Liederenrecital (Respighi, Krause-Graumnitz, de Muinck, Mozart, de Falla) -- Margiono Quintet.

8, 4/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, Macellina -- I. Metzmacher (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Wieler, S. Morabito (regisseurs).

7, 3/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- I. Metzmacher (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Wieler, S. Morabito (regisseurs).

2006

28, 24, 19, 12, 3/12, 28, 23, 19/11 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, Macellina -- I. Metzmacher (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Wieler, S. Morabito (regisseurs).

27, 22, 18, 11, 2/12, 26, 22, 18/11 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- I. Metzmacher (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Wieler, S. Morabito (regisseurs).

17, 15/12 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Mahler, Symfonie nr.4 -- J. van Zweden (dirigent), Residentie Orkest.

1/7 -- Maastricht, Theater aan het Vrijthof -- Wagner, Wesendonck Lieder, aria's, CD opname -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest -- PentaTone (producent).

24, 23/6 -- Luik, Salle Philharmonique -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- L. Langrée (dirigent), Orchestre Philharmonique de Liège.

22/6 -- Brussel, Palais des Beaux-Arts -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- L. Langrée (dirigent), Orchestre Philharmonique de Liège.

17/4 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Mozart, concertaria "Ch'io mi scordi di te" -- R. Brautigam (dirigent/piano), Rotterdams Kamerorkest.

17/4 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Liederenrecital (Niedermayer, Boccherini, Mozart, Schubert, Mendelssohn) -- Margiono Quintet.

14/4 -- Maastricht, Theater aan het Vrijthof -- Wagner, Wesendonck Lieder, "Liebestod" uit Tristan und Isolde -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest.

18/3 -- Den Haag, Nieuwe Kerk -- Liederenrecital (Loeffler, Gounod, Saint-Saëns, Diepenbrock, Duparc) -- P. Nilsson (piano), E. van Stralen (altviool).

7/3 -- Alkmaar, Theater De Vest -- Strauss, liederen, Puccini, Verdi, aria's -- B. Gruzin (dirigent), Holland Symfonia.

5/3 -- Haarlem, Philharmonie --  Strauss, liederen, Puccini, Verdi, aria's -- B. Gruzin (dirigent), Holland Symfonia.

3/3 -- Rotterdam, De Doelen, Jurriaanse zaal -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Gounod, Berlioz, Brahms, Strauss, Berg, Quilter, Dvorák) -- P. Nilsson (piano) -- gedeeld met R. Holl en R. Jansen.

1/3 -- Utrecht, Vredenburg -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Gounod, Berlioz, Brahms, Strauss, Berg, Quilter, Dvorák) -- P. Nilsson (piano) -- gedeeld met R. Holl en R. Jansen.

27/2 -- Groningen, De Oosterpoort, Kleine zaal -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Gounod, Berlioz, Brahms, Strauss, Berg, Quilter, Dvorák) -- P. Nilsson (piano) -- gedeeld met R. Holl en R. Jansen.

25/2 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Liederenrecital (Schumann, Grieg, Gounod, Berlioz, Brahms, Strauss, Berg, Quilter, Dvorák) -- P. Nilsson (piano) -- gedeeld met R. Holl en R. Jansen.

21/1 -- Hengelo, Rabotheater -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- J. Swensen (dirigent), Het Orkest van het Oosten.

20, 18/1 -- Enschede, Muziekcentrum -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- J. Swensen (dirigent), Het Orkest van het Oosten.

19/1 -- Zwolle, Nieuwe Buitensociëteit -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- J. Swensen (dirigent), Het Orkest van het Oosten.

2005

26, 23/12 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

22/12 -- Nijmegen, De Vereeniging -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

20/12 -- Viersen, Festhalle Viersen -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

19/12 -- Nijmegen, De Vereeniging -- Liederenrecital (Arie Antiche (arr. ten Have), Respighi, Butterworth, Grieg, Krause-Graumnitz, de Muinck) -- Margiono Quintet.

16/12 -- Apeldoorn, Schouwburg Orpheus -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

15/12 -- Utrecht, Vredenburg -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Sieghart (dirigent), Het Gelders Orkest.

2/12 -- Utrecht, Vredenburg -- Mendelssohn, Paulus -- J. van Zweden (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

5/11 -- Haarlem, Philharmonie -- Liederenrecital (Schumann, Butterworth, Arie Antiche (arr. ten Have), Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

9/10, 21/9 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Wagner, Die Walküre, Sieglinde -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- P. Audi (regisseur).

27/9 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Liederenrecital (Schumann, Butterworth, Arie Antiche (arr. ten Have), Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

24/9 -- Haarlem, Philharmonie -- Liederenrecital (Wagner, Strauss, Grieg, Berlioz, Schuman, Brahms, Gounod, Berg, Quilter) -- P. Nilsson (piano).

27, 26/8 -- Olst, Havezate De Haere (openlucht) -- Puccini, Butterfly, aria, Verdi, Otello, aria's -- R. Minczuk, Residentie Orkest.

25/8 -- Den Haag, Binnenhof (openlucht) -- Puccini, Butterfly, aria, Verdi, Otello, aria's -- R. Minczuk, Residentie Orkest.

14/7 -- Kerkrade, Rodahal -- De Falla, La Vida Breve -- E. Spanjaard (dirigent), Limburg Symphonie Orkest.

13/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- De Falla, La Vida Breve -- E. Spanjaard (dirigent), Limburg Symphonie Orkest.

6/6 -- New York, Carnegie Hall -- Weber, Der Freischütz, Agathe (concertant) -- E. Queler (dirigent), Opera Orchestra of New York.

19/5 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Liederenrecital (Rota, Grieg, Butterworth, Schumann) -- Margiono Quintet.

11/5 -- Tilburg, aula Universiteit -- Liederenrecital (Rota, Mozart, Krause-Graumnitz, Butterworth, Respighi, Bizet (arr. v.d. Heide)) -- Margiono Quintet.

3/5 -- Groningen, De Oosterpoort, Kleine zaal -- Liederenrecital (Rota, Grieg, Butterworth, Schumann) -- Margiono Quintet.

19/4 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Liederenrecital (Haydn, Schubert, Wagner, Strauss,) -- P.Nilsson (piano).

26/3 -- Alkmaar, Ypma Robijnzaal -- Liederenrecital (Haydn, Schubert, Wagner, Strauss,) -- P.Nilsson (piano).

13/2 -- Gent, De Bijloke -- Canteloube, Chants d'Auvergne -- I. Törzs (dirigent), Symfonisch Orkest van de Vlaamse Opera.

12/2 -- Antwerpen, De Singel, Blauwe zaal -- Canteloube, Chants d'Auvergne -- I. Törzs (dirigent), Symfonisch Orkest van de Vlaamse Opera.

6/2 -- Nederhorst den Berg, Het Jagthuis -- Liederenrecital (Haydn, Schubert, Wagner, Strauss) -- P. Nilsson (piano).

2004

27/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- VARA Matinee -- Puccini, Manon Lescaut, Manon (concertant) -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

7/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Dvorák, Liederencyclus Cipressen (arr. v. Keulen) -- Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Blazers Enemble -- M. Reijans (tenor).

4/11 -- Utrecht, Vredenburg -- Dvorák, Liederencyclus Cipressen (arr. v. Keulen) -- Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Blazers Enemble -- M. Reijans (tenor).

3/11 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Dvorák, Liederencyclus Cipressen (arr. v. Keulen) -- Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Blazers Enemble -- M. Reijans (tenor).

3/10 -- Tilburg, Concertzaal -- Cross-over met L. Towers -- Giordani, Caldara, Pergolesi, liederen, Bizet, Carmen (fragmenten uit), div. populair -- Prima La Musica, band Lee Towers.

18/9 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Britten, War Requiem -- M. Sieghart, N. Kok (dirigenten), Het Gelders Orkest.

17/9 -- Nijmegen, De Vereeniging -- Britten, War Requiem -- M. Sieghart, N. Kok (dirigenten), Het Gelders Orkest.

10/9 -- Enschede, Muziekcentrum -- Wagner, Wesendonck Lieder, Liebestod uit Tristan und Isolde -- J. Swensen (dirigent), Orkest van het Oosten.

26/8 -- Amsterdam, Doopsgezinde Kerk -- Schumann, Krause-Graumnitz, liederen, CD opname -- Margiono Quintet -- Turtle (producent).

24/7 -- Amsterdam, Theater Carré -- Tussentijds renovatie concert -- Puccini, Tosca, aria, Grieg, Grohte, liederen -- P. Nilsson (piano).

6/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Mozart, concertaria "Ch'io mi scordi di te", Wagner, Wesendonck Lieder -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest.

17/6 -- Amsterdam, Revalidatiecentrum -- Chagall in het Revalidatiecentrum -- Mozart, aria's -- P. Nilsson (piano), J. van Buul (sopraan), Margiono Quintet, H. van Os (presentator).

21, 16, 13, 9, 5, 1/5 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Wagner, Die Walküre, Sieglinde -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- P. Audi (regisseur).

4/4 -- Bussum, Theater 't Spant -- Liederenrecital (Strauss, Wagner) -- P. Nillson (piano).

11, 9/1 -- Rotterdam, De Doelen -- Szymanowski, Stabat Mater -- J. van Zweden (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest.

10/1 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Szymanowski, Stabat Mater -- J. van Zweden (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest.

2003

26/12 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Uitreiking Prix d'Amis 2002-2003 -- Vrienden van de Opera.

13, 11/12 -- Lyon, Auditorium de Lion -- Brahms, Ein Deutsches Requiem -- G. Bertini (dirigent), Orchestre national de Lyon.

23/11 -- Doetinchem, Muziekschool -- Liederenrecital (Arie Antiche (Lotti, Niedermeijer, Scarlatti, Caccini), Schumann, Grieg) -- Margiono Quintet.

10, 8, 7, 5/11 -- Sydney, Opera House Concert Hall -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- E. de Waart (dirigent), Sydney Symphony Orchestra.

12/10 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Canteloube, Chants d'Auvergne -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest.

10/10 -- Maastricht, Theater aan het Vrijthof -- Canteloube, Chants d'Auvergne -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest.

9/10 -- Heerlen, PLT Theater Heerlen -- Canteloube, Chants d'Auvergne -- E. Spanjaard (dirigent), Limburgs Symphonie Orkest.

20/8 -- Amsterdam, Felix Meritis -- Grachtenfestival -- Mozart, Le Nozze di Figaro, La Clemenza di Tito, duetten, Berlioz, liederen, Rossini, "Kattenduet" -- P. Nilsson (piano), J. van Buul (sopraan).

22, 19, 16, 14, 10, 4, 1/6, 28/5 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- von Weber, Euryanthe, Eglantine -- C. P. Flor (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- D. Pountney (regisseur).

30/3 -- Leiden, Stadsgehoorzaal -- Wagner, Lohengrin, Tannhäuser, aria's -- A. Lascae (dirigent), Symfonieorkest Bellitoni.

29/3 -- Utrecht, Jacobikerk -- Wagner, Lohengrin, Tannhäuser, aria's -- A. Lascae (dirigent), Symfonieorkest Bellitoni.

27/3 -- Amsterdam, Beurs van Berlage -- Wagner, Lohengrin, Tannhäuser, aria's -- A. Lascae (dirigent), Symfonieorkest Bellitoni.

23/3 -- Amsterdam, Christie's -- Benefitconcert  "Stop Aids Now" -- Wagner, Strauss, liederen -- P. Nilsson (piano).

22, 19, 16, 13, 10, 7, 4, 1/2, 29/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Beethoven, Fidelio, Leonore -- E. de Waart (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- R. Carsen (regisseur).

11/2 -- Tilburg, Concertzaal -- Liederenrecital (Arie Antiche (Scarlatti, Lotti, Niedermaijer, Caccini), Grieg, Schumann, de Muinck) -- Margiono Quintet.

1/2 -- Amsterdam, Concertgebouw -- von Weber, Der Freischütz, aria's, Beethoven, Fidelio, aria -- F. Bruggen (dirigent), Radio Kamerorkest.

18/1 -- Groningen, Groninger Museum -- Opening "Fatale Vrouwen" -- Liederenrecital (Schumann, Wolf, Brahms, Mozart, Puccini, Lehár, Strauss) -- P. Nilsson (piano).

2002

29, 26, 23, 20, 17, 15, 12, 10, 7, 5, 2/12 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, La clemenza di Tito, Vitellia -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- P. Audi (regisseur).

4, 2/10, 24, 22, 20, 17/9 -- Brussel, De Munt -- Strauss, Elektra, Chrysothemis -- K. Ono (dirigent), Symfonieorkest van de Munt -- S. Braunschweig (regisseur).

15/7 -- Delft, Oude Katolieke Kerk -- Arie Antiche, CD opname -- Margiono Quintet -- Challenge (producent).

23/6 -- Bloemendaal, Theater Caprera -- Liederenrecital (Arie Antiche, Schumann, Grieg) -- Margiono Quintet.

9/6 -- Maastricht, Chateau Neercanne -- Muzikale opening "Meesters in de beeldhouwkunst" -- Margiono Quintet.

27, 24, 21, 12, 10, 7, 4/4  -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- J. Nelson (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- A. Kirchner (regisseur).

26, 22, 19, 16, 13, 10, 6, 2/2 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Wagner, Lohengrin, Elsa von Brabant -- E. de Waart (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- P. Audi (regisseur).

2001

30, 24, 22, 17, 15/11 -- Hamburg, Staatsoper -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- I. Metzmacher (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- P. Konwitschny (regisseur).

7/9 -- Antwerpen, De Vlaamse Opera -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Mendelssohn-Bartholdy, Respighi, Krause-Graumnitz, de Muinck, Andriessen) -- Margiono Quintet.

16/8 -- Londen, Royal Albert Hall -- BBC Proms -- Beethoven, Fidelio, Leonore (semi staged) -- S. Rattle (dirigent), Orchestra of the Age of Enlightenment -- D. Warner (regisseur).

8*, 1/7, 25, 22, 17, 14, 9, 5, 2/6, 30, 23, 20, 17/5 -- Glyndebourne, Festival Opera -- Beethoven, Fidelio, Leonore -- S. Rattle, L. Langree* (dirigenten), Orchestra of the Age of Enlightenment -- D. Warner (regisseur).

20/3 -- Utrecht, Vredenburg, Kleine zaal -- Liederenrecital (Schumann, Mozart, Chausson, Loeffler, Saint-Saëns, Bizet) -- Margiono Quintet, P. Nilsson (piano).

17/3 -- Malmö, Konserthuset -- Beethoven, "Ah! perfido", Fidelio, aria -- H. Wallberg (dirigent), Malmö Symfoniorkester.

28, 23, 21, 17, 11/2 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- M. Armiliato (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- P. Halmen, W. Bücker (regisseur, instudering regie).

26, 24, 21, 18, 16, 14, 12/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa di Almaviva -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- J. Flimm, W. Trompert (regisseur, instudering regie).

2000

10/12 -- Utrecht, Vredenburg -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- B. Remmert (alt).

5/11 -- Purmerend, Muziekschool Waterland -- Masterclass zang voor kinderen -- N. van Zadel (piano).

15/10 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- J. van Zweden (dirigent), Residentie Orkest -- B. Remmert (alt).

13, 12/10 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- J. van Zweden (dirigent), Residentie Orkest -- B. Remmert (alt).

5/9 -- Utrecht, Vredenburg -- "RSO moet blijven" -- Berlioz, La Damnation de Faust, Wagner, Lohengrin, aria's -- E. Klas (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

9/7 -- Bad Kissingen, Kloster Maria Bildhausen -- Kissinger Sommer -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Respighi, Schumann, Krause-Graumnitz, Bizet) -- Margiono Quintet.

7/6 -- Brussel, Palais des Beaux-Arts -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- V. Gergiev (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest, Z. Bulycheva (alt).

6/6 -- Hannover, Staatstheater -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- V. Gergiev (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest, Z. Bulycheva (alt).

4, 3/6 -- Rotterdam, De Doelen -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- V. Gergiev (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest, Z. Bulycheva (alt).

28/5 -- Utrecht, Vredenburg -- Ravel, Shéhérazade -- S. Mas Conde (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

14/5 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Robeco Kinderconcerten -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Bizet, Andriessen) -- Margiono Quintet.

12/5 -- Haarlem, Concertzaal Kadens -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Respighi, Krause-Graumnitz, Bizet) -- Margiono Quintet.

8/5 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Hommage aan Hans de Roo -- Schubert, Strauss, liederen -- B. van der Meer (piano).

3/5 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Liederenrecital (o.a. Duparc, De Falla, Schumann) -- E. Spanjaard (piano).

29/4 -- Leeuwarden, De Harmonie -- Berlioz, Les nuits d'été -- A. Liebreich (dirigent), Noord Nederlands Orkest.

28/4 -- Groningen, De Oosterpoort -- Berlioz, Les nuits d'été -- A. Liebreich (dirigent), Noord Nederlands Orkest.

27/4 -- Drachten, De Lawei -- Berlioz, Les nuits d'été -- A. Liebreich (dirigent), Noord Nederlands Orkest.

16/4 -- Zelhem, cultureel centrum De Brink -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Respighi, Schumann, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

5, 4, 3/4 -- Haarlem, Doopsgezinde Kerk -- Mozart, aria's, CD opname -- Amsterdamse Bach Solisten -- Vanguard (producent).

26/3 -- Groningen, De Oosterpoort -- Liederenrecital (Arie Antiche, Mozart, Respighi, Schumann, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

19, 17, 14, 11/3 -- Dresden, Semperoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa di Almaviva -- H. E. Zimmer (dirigent), Sächsische Staatskapelle Dresden -- H. Hollmann (regisseur).

23, 20, 17, 14, 11, 8, 5, 1/2, 29/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Wagner, Die Meistersinger von Nürnberg, Eva -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- H. Kupfer, M. Wagemakers (regisseur, instudering regie).

1999

 12/12 -- Purmerend, Taborkerk -- jubileumconcert 25 jaar SOPO -- Verdi, Un Giorno di Regno, aria, duet, terzet -- J. Willems (dirigent), Symphonisch Orkest Purmerend & Omstreken -- J. van Buul (sopraan), A. Post (tenor).

25, 21, 18, 15, 11, 9, 6, 3/11, 31/10 -- Hamburg, Staatsoper -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- I. Metzmacher (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- P. Konwitschny (regisseur).

15/9 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- opname NCRV TV programma "C-Majeur" met A. Heynis, lied van Mul -- J. Reynolds (piano).

29/8 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips -- A. Mahler-Wefel, Zemlinsky, liederen, CD opname -- J. Reynolds (dirigent), Het Brabants Orkest -- Globe (producent).

3/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Ravel, Shéhérazade, Berlioz, Zaïde -- F. Chaslin (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

30, 29/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Berlioz, La damnation de Faust, Marguerite (concertant) -- B. Haitink (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

13/6 -- La Coruna, Teatro Rosalía Castro -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Mozart, Schumann, Respighi) -- Margiono Quintet.

23/4 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- jubileumconcert Aafje Heynis 75 jaar -- P. Nilsson (piano), leerlingen A. Heynis.

12/4 -- Amsterdam, Theater Carré -- benefitnacht War Child voor kinderen uit Kosovo -- J. van Zweden, H. van Veen, F. de Jonge.

22/3 -- Den Haag, Grote Kerk -- Arie Antiche (Pergolesi, Durante, Giordani, Carissimi), Mozart, aria's -- I Solisti Italiani.

21/3 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Schumann, Krause-Graumnitz, Andriessen) -- Margiono Quintet.

19/3 -- Naarden, Grote Kerk -- Arie Antiche (Pergolesi, Durante, Giordani, Carissimi), Mozart, aria's -- I Solisti Italiani.

18/3 -- Maastricht, Onze Lieve Vrouwe Kerk -- Arie Antiche (Pergolesi, Durante, Giordani, Carissimi), Mozart, aria's -- I Solisti Italiani.

9/3 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Opera Gala Prix Jeunesse -- von Weber, Der Freischütz, aria -- J. Reynolds (dirigent), Het Brabants Orkest.

9/3 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Opera Concours Prix Jeunesse -- jureren.

28/2 -- Gent, De Bijloke, Abdij Concertzaal -- Strauss, liederen, Mahler Symfonie nr. 4 -- M. Boder (dirigent), Het Symfonisch Orkest van de Vlaamse Opera.

27/2 -- Antwerpen, De Singel --  Strauss, liederen, Mahler Symfonie nr. 4 -- M. Boder (dirigent), Het Symfonisch Orkest van de Vlaamse Opera.

28/1 --Zwolle, Nieuwe Buitensociëteit -- Berlioz, Les nuits d'été -- J. van Zweden (dirigent), Orkest van het Oosten.

27/1 -- Enschede, Muziekcentrum --  Berlioz, Les nuits d'été -- J. van Zweden (dirigent), Orkest van het Oosten.

1998

22, 21, 20/12 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Liszt, Weihnachtsoratorium, Wilhelm Tell, 3 liederen, Die Loreley, Kodály, Te Deum -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- A. Nagore (tenor).

9/12 -- Rotterdam, De Doelen, Jurriaanse zaal -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Wolf, Duparc, de Falla) -- E. Spanjaard (piano).

8/12 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Wolf, Duparc, de Falla) -- E. Spanjaard (piano).

2/12 -- Utrecht, Vredenburg, Kleine zaal -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

29/11 -- Utrecht, Vredenburg -- Dvorák, Rusalka, Rusalka, (concertant) -- L. Svárovsky (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

24/11 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

22/11 -- Amsterdam, Thomaskerk -- Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

25, 20, 17/10 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa di Almaviva -- I. Metzmacher (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- J. Schaaf (regisseur).

4/10 -- Purmerend, Theater De Purmaryn -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

2/10 -- Oosterbeek, Raadzaal -- Liederenrecital (Pärt, Arie Antiche, Puccini, Respighi, Krause-Graumnitz) -- Margiono Quintet.

26/9 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Opera Concours Prix Jeunesse -- jureren.

5/9 -- Brussel, De Munt -- Liederenrecital (Strauss) -- F. Haider (piano).

3/9, 30, 27, 25, 23/8 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- F. Haider (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- P. Halmen, W, Bücker (regisseur, instudering).

15/8 -- Bad Waldsee, Bibliothekssaal Bad Schussenried -- Mendelssohn, Choralkantate, Beethoven, "Ah! perfido", Strauss, Vier Letzte Lieder --C. Kayser-Kadereit (dirigent), Orchester der Muziekwoche Bad Waldsee.

14/8 -- Bad Waldsee, Stadthalle -- Mendelssohn, Choralkantate, Beethoven, "Ah! perfido", Strauss, Vier Letzte Lieder --C. Kayser-Kadereit (dirigent), Orchester der Muziekwoche Bad Waldsee.

2/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- K. Nagano (dirigent), gecombineerden  Symfonieorkesten van het Koninklijk- en het Sweelinck Conservatorium.

1/7 -- Rotterdam, De Doelen -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- K. Nagano (dirigent), gecombineerden  Symfonieorkesten van het Koninklijk- en het Sweelinck Conservatorium.

30/6 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- K. Nagano (dirigent), gecombineerden  Symfonieorkesten van het Koninklijk- en het Sweelinck Conservatorium.

13, 12, 11/6 -- Santiago de Compostella, Catedral de Vigo -- Beethoven, Symfonie nr.9 -- M. Zumalave (dirigent), Real Filharmonía de Galicia.

8, 7/4 --Zwolle, Conservatorium -- Mozart, Masterclass.

2/4 -- Dresden, Semperoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa di Almaviva -- C. Davis (dirigent), Sächsische Staatskapelle Dresden -- H. Hollmann (regisseur).

29, 28, 15, 14/3 -- Rotterdam, Kunsthal -- NPS Cultuurptijs -- jureren.

22/3 -- Parijs, Theatre du Chatelet -- Beethoven, "Ah! perfido" -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkert Amsterdam.

20, 19/3 -- Amsterdam, Concertgebouw --Beethoven, "Ah! perfido" -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkert Amsterdam.

24, 21, 15, 11, 7/2 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- F. Haider (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- P. Halmen, W. Bücker (regisseur, instudering).

8/1 -- Hilversum, Media Park, Studio 3 -- Liederernrecital (Arie Antiche, Mozart, enz.) -- Margiono Quintet.

1997

4, 3/12 --  Amsterdam, Concertgebouw -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

28/11 -- Brussel, Palais des Beaux-Arts -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

26/11 -- Parijs, Theatre du Chatelet -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

24/11 -- Parijs, Theatre du Chatelet -- Schubert, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest.

19/11 -- Madrid, Auditorio Nacional d/l Musica -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

18/11 -- Madrid, Auditorio Nacional d/l Musica -- Schubert, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest.

12/11 -- Utrecht, Vredenburg -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

7/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Schubert, duetten, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Holl (bariton).

5/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Schubert, aria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest.

21/9 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, La Finta Giardiniera, aria's -- Amstedamse Bach Solisten -- L. Visser (verteller).

20/9 -- Groningen, De Oosterpoort -- Mozart, La Finta Giardiniera, aria's -- Amstedamse Bach Solisten -- L. Visser (verteller).

19/9 -- Leeuwarden, De Harmonie -- Mozart, La Finta Giardiniera, aria's -- Amstedamse Bach Solisten -- L. Visser (verteller).

22/8 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Berlioz, Les nuits d'été -- G. Chmura (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest.

14, 12, 9, 6/7 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- H. Vonk (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- A. Kirchner, D. Prins (regisseur, instudering regie).

17/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- 25 jaar Bureau Pieter G. Alferink -- Mozart, Wagner, Puccini, Verdi, aria's, duetten -- M. Soustrot (dirigent), Het Brabants Orkest -- T. Quasthoff (bas-bariton).

16/6 -- Amsterdam, Herengracht (openlucht) -- "Amsterdam in de bocht" -- Puccini, Bellini, Strauss, aria's, duet, ensemble -- J. Reynolds (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- N. Miricioiu (sopraan), P. Seiffert (tenor), J. van Dam (bas-bariton), T. Quasthoff (bas-bariton).

22/3 -- Scheveningen, Kurhaus -- Ronald McDonald Kinderfonds Gala -- divers -- J. Reynolds (piano).

2/3 -- Amsterdam, Vondelkerk -- Mozart Opera Masterclass -- M. Hillenius (piano).

25, 21, 18/2 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- S. Soltesz (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- J. Schaaf (regisseur).

24, 23/2 -- Berlijn, Jesus Christus Kirche -- Beethoven, Kantate auf den Tod Kaiser Joseph II, Cd opname -- C. Thielemann (dirigent), Orchester der Deutschen Oper Berlin -- DGG (producent).

6/2 -- Amsterdam, Beurs van Berlage -- Afscheid F. Swarttouw -- Joël, "Lullabye" -- L. van Dijk (piano).

26, 24, 21, 19, 16, 14, 11/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elvira -- H. Vonk (dirigent), Nederlands Kamerorkest -- A. Kirchner, D. Prins (regisseur, instudering regie).

1996

29/11 -- Purmerend, Taborkerk -- Haydn, Die Jahreszeiten, Mendelssohn, Elias -- J. Willems (dirigent), Symphonie Orkest Purmerend en Omgeving -- E. Jonk (mezzosopraan).

27/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- 25 jaar Bureau P. Alferink, Operafeest t.b.v. Stichting Cliniclowns Nederland -- Bellini, Verdi, J. Strauss, duet, aria, ensemble -- F. Haider (dirigent), Jubileum Orkest, M. Soustrot (dirigent), Het Brabands Orkest -- N. Miricioiu (sopraan), T. Quasthoff (bas) e.a. -- CD opname, Vanguard Classics (producent).

22/11 -- Enschede, Muziekcentrum -- Strauss, liederen, Vier Letzte Lieder -- F. Haider (dirigent), Orkest van het Oosten.

21/11 -- Zwolle, Nieuwe Buitensociëteit -- Strauss, liederen, Vier Letzte Lieder -- F. Haider (dirigent), Orkest van het Oosten.

18/11 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Strauss, Liederenrecital -- F. Haider (piano).

16/11 -- Groningen, De Oosterpoort -- Strauss, Liederenrecital -- F. Haider (piano).

8, 6, 3/11 -- Dresden, Semperoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- W. Rennert (dirigent), Sächsische Staatskapelle Dresden -- H. Hollmann (regisseur).

25/10 -- Apeldoorn, Paleis Het Loo -- Strauss, Lierderenrecital -- N. Schaefer (piano), T. Regter (viool), R. Regter (cello).

19/10 -- Leiden, Stadsgehoorzaal -- Berlioz, Le nuits d'été, Beethoven, "Ah! perfido" -- H. Briër (dirigent), Kamerorkest Madrigalesco.

12, 11/10 -- Den Bosch, Theater aan de Parade -- gevarieerd concert, Mozart, Bellini, Joël, Humperdink -- J. Stulen (dirigent), Noordhollands Philharmonisch Orkest -- E. D. Smid, M. santing, G. van der Klei, A. Bornekamp.

28, 27/9 -- Bremen, Eduscho-Terminal -- Beethoven, aria's -- R. Norrington (dirigent), Bamberger Symphoniker.

8, 7*, 3, 2, 1/9, 31, 30/8 -- Den Bosch, Theater aan de Parade -- Internationaal Vocalisten Concours, jureren, * workshop.

4/9 -- Rotterdam, Erasmusbrug (opening brug) -- Dvorák, Rusalka, "Maanaria" (a capella).

19/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen -- M. João Pires (piano), P. Meyer (klarinet).

5/7 -- Bad Kissingen, Regentenbau -- Kissinger Sommer -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Strauss, liederen -- H. P. Frank (dirigent), Berliner Sinfonie-Orchester -- P. Meyer (klarinet).

19/5 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mijn afzegdrama, 12 dagen voor de première van 1/6, stemverlies door boompollen-allergie -- Verdi, Otello, Desdemona -- R. Chailly (dirigent), Koninklijk Concertgebouw Orkest -- K. M. Grüber (regisseur).

3, 2/3 -- Berlijn, Philharmonie -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- C. Abbado (dirigent), Berliner Philharmonisches Orchester -- R. Lang (alt), P. Seiffert (tenor), B. Terfel (bas).

26, 22/2 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest.

23/2 -- Utrecht, Vredenburg --  Strauss, Vier Letzte Lieder -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest.

10, 7, 1/2 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- P. Auguin (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- J. Schaaf (regisseur).

28, 25/1 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- G. Albrecht (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- M. A. Marelli (regisseur).

1/1 -- Wenen, Kozerthaus -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- G. Bertini (dirigent), Wiener Symphoniker.

1995

31, 30/12 --  Wenen, Kozerthaus -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- G. Bertini (dirigent), Wiener Symphoniker.

17/12 -- Bonn, Beethovenhalle -- Beethoven, aria "Ah! perfido" -- L. Maazel (dirigent), BR-Symphonieorchester München.

14/12 -- Purmerend, Taborkerk -- Kerstconcert, Pijper, Pierné, Rutter, liederen -- J. Willems (dirigent), Symphonisch Orkest Purmerend en Omstreken.

12/12 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Strauss, Liederenrecital -- F. Haider (piano).

6/12 -- Rotterdam, De Doelen -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Verdi, Otello, Desdemona, aria -- I. Metzmacher (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- S. Douwes (klarinet).

4/12 -- Zürich, Tonhalle, Kleine zaal --  Strauss, Liederenrecital -- F. Haider (piano).

25/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, La Finta G., D. Giovanni, Le nozze di F., aria's -- R. Kieft (dirigent), Nederlands Jeugd Strijkorkest.

22/11 -- NPS/Zappers, Het uur van de wolf, TV-uitzending documentaire over Charlotte Margiono -- J. Eilander (regisseur), F. van den Engel (producent), H. Vrienten (muziek).

21/11 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips, VSB zaal --  Strauss, Liederenrecital -- F. Haider (piano).

19/11 -- Amsterdam, Parkopera aan het Vondelpark -- Benefietconcert voor Maarten Flipse -- Strauss, "Befreit", Mozart, Cosi fan tutte, terzet -- P. Lockwood (piano), H. Versloot (mezzo), R. Heimann (bariton).

12/11 -- Leipzig, Gewandhaus -- Verdi, Messa da Requiem -- E. zu Guttenberg (dirigent), Sinfonieorchester des Mitteldeutches Rundfunks -- V. Urmana (mezzo), L. Canonici (tenor), T. Bator (bas).

29/10 -- Arnhem, Musis Sacrum -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

27/10 -- Groningen, De Oosterpoort -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

26/10 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

24/10 -- Rotterdam, De Doelen -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

23/10 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

22/10 -- Breda, Chassé Theater -- Strauss, liederen -- R. Benzi (dirigent), Nationaal Jeugdorkest.

12, 10, 7, 4, 2/10, 30, 24/9 -- Dresden, Semperoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- C. Davis (dirigent), Sächsische Staatskapelle Dresden -- H. Hollmann (regisseur).

16/8 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- v. Weber, Der Freischütz, Dvorák, Rusalka, Wagner, Lohengrin, Beethoven, Fidelio, aria's -- G. Jenkins (dirigent)< Het Brabants Orkest.

5/8 -- Londen, Royal Albert Hall -- BBC Proms -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- B. Haitink (dirigent), European Union Youth Orchestra.

3/8 -- Lubeck, Musik- und Kongresshalle -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- B. Haitink (dirigent), European Union Youth Orchestra.

2/8 -- Baden Baden, Kurhaus -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- B. Haitink (dirigent), European Union Youth Orchestra.

31/7 -- Montpellier, Opera Berlioz - Le Corum -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- B. Haitink (dirigent), European Union Youth Orchestra.

30/7 -- Luxemburg, Conservatoire de Musique -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- B. Haitink (dirigent), European Union Youth Orchestra.

11, 10, 9, 8, 7, 6/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Holland Festival -- Haydn, concertaria's -- F. Brüggen (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw.

4, 1/6, 30/5 -- Florence, Teatro Comunale di Firenze -- von Weber, Der Freischütz, Agathe, concertant -- W. Sawallisch (dirigent), Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino.

13, 12/5 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Brahms, Ein deutsches Requiem -- F. Welser-Möst (dirigent), Residentie Orkest -- A. Dobber (bariton).

5/5 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- B. Haitink (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. van Nes (alt) -- NOS live radio/TV-opname.

25/3 -- Amsterdam, Concertgebouw, Koorzaal -- PromoSing, Mozart Workshop -- M. Hillenius (piano).

21, 20, 19, 18, 17, 16/2 -- Wenen, Konzerthaus, studio Austrophon -- Strauss, Jugendlieder, CD-opname -- F. Haider (piano) -- Nightingale Classics (producent).

14, 13*, 12/2 -- Dresden, Semperoper -- Herdenkingsconcerten 50 jaar na die Zerstörung Dresdens -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- B. Haitink (dirigent), Sächsische Staatskapelle Dresden -- J. van Nes (alt) -- * MDR radio-opname, hiervan CD-Release in 2012, Profil Medien (producent).

3/2, 29, 27, 24, 22, 20, 18*/1 -- Bordeaux, Grand-Théâtre de Bordeaux -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- U. Mund (dirigent), Orchestre National Bordeaux-Aquitaine -- R. Carsen (regisseur) -- * opnamemateriaal voor documentaire over Charlotte Margiono.

1994

10/12 -- Veenendaal, Studio Midden Nederland -- opname TV-special Foster Parents -- Lloyd-Webber, "Pie Jesu" -- B. Bakker (jongenssopraan) -- I. Niehe (producent).

30/11 -- Vlissingen, Atrium Hogeschool Zeeland -- Schubert, Grieg, Liederenrecital -- N. Schaefer (piano).

27, 25, 24, 23/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- B. Haitink (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. van Nes (alt).

19/11 --Amsterdam, Theaterzaal Zuider Amstelkanaal -- -- Schubert, Grieg, Liederenrecital -- N. Schaefer (piano).

18/11 -- Voorburg, De Ruygenhoek -- Schubert, Grieg, Liederenrecital -- N. Schaefer (piano).

23, 21, 18/10 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordilgi -- M. Honeck (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- M. A. Marelli (regisseur).

14/10 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Le nozze di Figaro -- La Contessa Almaviva -- G. Jenkins (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. Flimm (regisseur).

27, 23, 20/9 -- Tokyo, Bunka Kaikan -- Mozart, Le nozze di Figaro -- La Contessa Almaviva -- C. Abbado (dirigent), Orchester der Wiener Staatsoper -- J. Miller (regisseur).

30/8 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mahler, Symfonie nr. 4 -- J. Judd (dirigent), European Community Youth Orchestra.

28/8 -- Rotterdam, De Doelen -- Mahler, Symfonie nr. 4 -- J. Judd (dirigent), European Community Youth Orchestra.

13/8 -- Bolzano, Palasport -- Mahler, Symfonie nr. 4 -- J. Judd (dirigent), European Community Youth Orchestra.

10, 8/7 -- Ludwigsburg, Forum am Schlosspark -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elivira, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists -- live CD-opname, DGG (producent).

29, 27/6 -- Gratz, Stefaniensaal -- Beethoven, Fidelio, Leonore, concertant -- N. Harnoncourt (dirigent), The Chamber Orchestra of Europe -- live CD-opname, Teldec (producent).

11, 9/6 -- Londen, Queen Elizabeth Hall -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elivira, semi-staged -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists -- L. Mariani (regisseur).

7, 5/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Holland Festival -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elivira, semi-staged -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists -- L. Mariani (regisseur) -- NPS TV-registratie -- DVD-relaese 1997, DGG (producent).

15, 13, 11/5 -- Parma, Teatro Regio -- Mozart, Don Giovanni, Donna Elivira -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists -- L. Mariani (regisseur).

20/3 -- Bordeaux, Grand Théâtre de Bordeaux -- Haydn, Schöpfung -- A. Lombard (dirigent), Orchestre National Bordeaux-Aquitaine -- J. Hering (tenor), S. Estes (bas).

12/3 -- Enschede, Muziekcentrum -- Slotconcert Cristina Deutekom Concours -- Mozart, Le nozze, von Weber, Der Freischütz, Verdi, Otello, aria's -- G. Bellini (dirigent), Orkest van het Oosten.

1/3 -- Utrecht, Vredenburg, Kleine zaal -- Fauré, Duparc, Franck, Brahms, Grieg, Dvorák, liederen en duetten -- I. Janssen (piano), B. Remmert (alt).

19/2 -- Antwerpen, De Singel -- Verdi, Otello, Desdemona, concertant -- A. Pappano (dirigent), Symfonie-Orkest van de Munt.

15/2 -- Parijs, Théâtre des Champs-Elysées -- Verdi, Otello, Desdemona, concertant -- A. Pappano (dirigent), Symfonie-Orkest van de Munt.

13/2 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Verdi, Otello, Desdemona, concertant -- A. Pappano (dirigent), Symfonie-Orkest van de Munt.

15, 14, 13/1 -- Turijn, Auditorium RAI di Torino -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- C. M. Giulini (dirigent), Orchestra Sinfonica di Torino della RAI -- H. Schwarz (mezzo), J. Wagner (tenor), H. Sotin (bariton).

1993

17, 16/12 -- Oslo, Concert Hall -- Haydn, Schöpfung -- F. Brüggen (dirigent), Oslo Filharmoniske Orkester -- M. Julsrud (sopraan), C. Prégardien (tenor), P. Vollestad (bariton), R. Holl (bas).

14, 13, 12/12 -- Rome, Accademia Nazionale di Santa Cecilia -- Mendelssohn, Symfonie nr. 2 ("Lobgesang") -- W. Sawallisch (dirigent), Orchestra dell'Accademia Nazionale di Santa Cecilia -- K. Dalayman (sopraan), H. P. Blochwitz (tenor).

3, 2, 1/12, 30, 28, 27, 26/11 -- Brussel, De Munt -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

20, 19, 18, 17/11 -- Parijs, Opéra de Paris Garnier -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

13, 12, 11/11 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

9/11 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Fauré, Duparc, Franck, Brahms, Grieg, Dvorák, liederen en duetten -- I. Janssen (piano), B. Remmert (alt).

5/11 -- Rotterdam, De Doelen -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

31, 29/10 -- Le Havre, Le Volcan -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

27/10 -- Rouen, Chapelle du lycée Corneille -- Mozart, Cosi fan tutte, Le nozze di Figaro, aria's, Beethoven, "Ah! perfido" -- A. Pappano (dirigent), Orchestre du Théâtre Royal de la Monnaie.

28/9 -- Hilversum, NOB studio 22 -- Grand Gala du Disce -- Villa-Lobos, "Bachianas Brasileras" -- R. Kieft (dirigent), Het Metropole Orkest -- AVRO TV-uitzending 1/10.

24/9 -- Rotterdam, De Doelen, Kleine zaal -- Fauré, Duparc, Poulenc, Franck, Brahms, Dvorák, liederen en duetten -- I. Janssen (piano), B. Remmert (alt).

11/9 -- Amerongen, Kasteel Amerongen -- Fauré, Duparc, Poulenc, Franck, Brahms, Dvorák, liederen en duetten -- I. Janssen (piano), B. Remmert (alt).

4, 3*/9 -- Amsterdam Concertgebouw -- Mahler, Synfonie nr. 2 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- B. Remmert (alt) -- *NOB TV-registratie -- live *CD-opname, Emergo (producent).

2/9 -- Utrecht, Vredenburg -- Mahler, Synfonie nr. 2 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- B. Remmert (alt).

1/9 -- Enschede, Muziekcentrum -- Mahler, Synfonie nr. 2 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- B. Remmert (alt).

27, 26/8 -- Rotterdam, De Doelen -- Strauss, liederen, CD-opnamemateriaal, Emergo (producent) -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

28, 26, 24, 23/6 -- Sydney, Opera House Concert Hall -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- H. Wallberg (dirigent), Sydney Symphony Orchestra.

8/6 -- Kopenhagen, Tivoli -- Haydn, L'Infedeltà delusa, Vespina, concertant -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

7/6 -- Halle, Dom zu Halle -- Haydn, L'Infedeltà delusa, Vespina, concertant -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

6/6 -- Wenen, Grosser Musikvereinssaal -- Haydn, L'Infedeltà delusa, Vespina, concertant -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

29, 27, 26, 24, 22, 19, 17, 14, 12, 9, 7/5 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. Flimm (regisseur).

8, 6, 4/3 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- R. Mühlbach (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- M. A. Marelli (regisseur).

22/2 -- Rotterdam, De Doelen -- Strauss, Vier Letzte Lieder, CD-opnamemateriaal, Emergo (producent) -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

20/2 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Strauss, Vier Letzte Lieder, Mahler, Symfonie nr. 4 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

18/2 Utrecht, Vredenburg -- Strauss, Vier Letzte Lieder, Mahler, Symfonie nr. 4 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

17/2 -- Enschede, Muziekcentrum -- Strauss, Vier Letzte Lieder, Mahler, Symfonie nr. 4 -- E. de Waart (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

2/2, 31, 29, 26, 24, 22/1 -- Bordeaux, Bordeaux, Grand-Théâtre de Bordeaux -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- H. Graf (dirigent), Orchestre National Bordeaux-Aquitaine -- R. Carsen (regisseur).

1992

25/12-- Amsterdam, Concertgebouw -- Mahler, Das klagende Lied -- R. Chailly (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- R. Jadwiga (alt), H.P. Blochwitz (tenor), A. Dobber (bariton).

11, 10/12 -- Lyon, Auditorium Maurice Ravel -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- E. Krivine (dirigent), Orchestre National de Lyon.

4/12 -- Wenen, Konzerthaus -- Rossini, Stabat mater -- P. Steinberg (dirigent), ORF-Symphonieorchester -- V. Kasarova (mezzo), D. Bernardini (tenor), B. Martinovic (bas).

29, 26, 23, 20, 18, 15, 12, 9, 7, 4/11 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. Flimm (regisseur).

7, 3/10, 30/9 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- M. Albrecht (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- J. Schaaf (regisseur).

20/9 -- Maastricht, Theater aan het Vrijthof -- Verdi, Messa da Requiem -- E. Spanjaard (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Howells (mezzo), M. Luther (tenor), D. Wilson-Johnson (bas).

17/9 -- Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips -- Verdi, Messa da Requiem -- E. Spanjaard (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Howells (mezzo), M. Luther (tenor), D. Wilson-Johnson (bas).

2, 1/9, 30/8 -- Brussel, De Munt -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

21, 20/8 -- Sevilla, EXPO 1992 -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

1/8, 31, 30/7 -- Avignon, Cour d'Honneur du Palais du Papes -- Mozart, Concertaria's met ballet "Un moto di gioia" -- P. Herreweghe (dirigent), Ensemble de l'Orchestre Symphonique de la Monnaie -- Rosas (balletgroep), A. T. de Keersmaeker (choreograaf) -- I. Siebert (sopraan), E. Szmytka (sopraan).

10/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Mozart, concertaria's -- F. Brüggen (dirigent), Radio Kamerorkest.

15/6 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Liederenrecital (Brands-Buys, liederen, Diepenbrock, "Berceuse") -- I. Janssen (piano), leden van het Kon. Concertgebouworkest.

16, 15/4 -- Strasbourg, Palais de la Musique -- Rossini, Stabat Mater -- T. Guschlbauer (dirigent), Orchestre Philharmonique de Strasbourg -- D. Siegler , J. Kundlak , P. Lika .

18, 17/2 -- Freiburg, Freiburger Theater -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- D. C. Runnicles (dirigent), Philharmonisches Orchester der Stadt Freiburg.

2/2, 31, 29, 26, 24//1 -- Bordeaux, Grand Théâtre de Bordeaux -- Mozart, Die Zauberflöte, Pamina -- A. Lombard (dirigent), Orchestre National Bordeaux-Aquitaine -- R. de Simone (regisseur).

11, 9, 8/1 -- Amsterdam, Concergebouw -- Mozart, "Ch'io mi scordi di te?", Beethoven "Ah perfido" -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest.

1991

15, 14, 13/12 -- Wenen, Casino Zögernitz -- Mozart, Geestelijke werken, CD-opname, Teldec (producer) -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

8/12 -- Utrecht, Vredenburg -- Rössler, "Requiem voor Mozart", Rossini, "Petite Messe Solennelle" -- K. Montgomery (dirigent), Radio Symfonie Orkest -- W. White (mezzo), J. Zhang (tenor), D. Kavrakos (bas).

15/11 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, concertaria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

14/11 -- Brussel, Palais des Beaux-Arts -- Mozart, concertaria's -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien.

11/11 -- Utrecht, Vredenburg, Kleine zaal -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Wolf, Bridge, von Weber) -- R. Jansen (piano), E. van Stralen (altviool).

18, 17, 16/10 -- Bordeaux, Palais des Sports -- Wagner, Das Rheingold, Freia, concertant -- J. Kout (dirigent), Orchestre National Bordeaux-Aquitaine.

26/9 -- Parijs, Salle Pleyel -- Mozart, La Finta Giardiniera, Arminda, concertant -- S. Bychkov (dirigent), Orchestre de Paris.

28, 25, 21/8 -- Salzburg, Felsenreitschule -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia -- C. Davis (dirigent), Wiener Philharmoniker -- P. Brenner (regisseur).

4, 3/8 -- Salzburg, Mozarteum -- Mozart, "Ch'io mi scordi di te?", Le nozze di Figaro, "Al desio di chi t'adora" -- L. Hagen (viool), V. Hagen (altviool), J. B. Pommier (piano).

31, 27, 23, 19, 16, 10/7 -- Aix en Province, Théâtre de l'Archevêché -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- F. Haider (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- R. Noelte (regisseur).

13/7 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Robeco Zomerconcerten -- Mozart, Le nozze di Figaro, Cosi fan tutte, aria's -- J. B. Pommier (dirigent), Radio Kamerorkest.

22, 21/6 -- Gratz, Stefaniensaal -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- N. Harnoncourt (dirigent), The Chamber Orchestra of Europe -- J. Rappé (alt), R. Schasching (tenor), R. Holl (bas) -- live CD-opname, Teldec (producent).

9, 8/6 -- Wenen, Konzerthaus -- Mozart, La Finta Giardiniera, Arminda, concertant -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus Musicus Wien -- live CD-opname, Teldec (producent).

6, 4, 1/6 --Wenen, Staatsoper -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- N. Harnoncourt (dirigent), Wiener Philharmoniker -- J. Schaaf (regisseur).

25, 23/5 -- Bordeaux, Théâtre du Port de la Lune -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- E. Krivine (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine -- J. L. Thamin (regisseur).

20/5 -- Bordeaux, Église Saint-Michel -- Mozart, Requiem -- E. Krivine (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine -- M. Chalmeau-Damonte (mezzo), T. Dran (tenor), G. Surian (bas).

22, 20/4 -- Londen, Barbican Centre -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- N. Harnoncourt (dirigent), The Chamber Orchestra of Europe -- B. Remmert (mezzo), D. Rendall (tenor), D. Wilson-Johnson (bariton).

26, 24, 22/3 --Toulon, Opéra de Toulon -- Cosi fan tutte, Fiordiligi -- F. Pleyer (dirigent), L'Orchestre de Opéra de Toulon -- A. Batisse (regisseur).

22, 21/2 -- Bordeaux, Palais des Sports -- Ravel, Shéhérazade -- A. Lombard (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine.

20/2 -- Angoulême, Scene National Angoulême -- Ravel, Shéhérazade -- A. Lombard (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine.

14, 13/2 -- Berlijn, Schauspielhaus -- Mozart, Requiem -- C. M. Giulini (dirigent), Berliner Philharmonisches Orchester -- J. van Nes (alt), U. Heilmann (tenor), R. Hale (bas).

9/2 -- Voorburg, Stichting De Ruygenhoek -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Wolf, Bridge, von Weber) -- N. Schaefer (piano), T. Regter (viool), R. Regter (cello).

17, 16, 15, 14/1 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiodiligi, CD-opname -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- Teldec (producent).

11/1 Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Liederenrecital (Grieg, Mozart, Schumann, Brahms, Bridge, Diepenbrock, von Weber) -- R. Jansen (piano), E. van Stralen (altviool), T. Regter (viool), R. Regter (cello).

10/1 -- Heemstede, Het Oude Slot -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Diepenbrock, Wolf, Bridge, von Weber) -- R. Jansen (piano), E. van Stralen (altviool).

8/1 -- Eindhoven, Philips Ontvangst Centrum -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Diepenbrock, Wolf, Bridge, von Weber) -- R. Jansen (piano), E. van Stralen (altviool).

3/1 -- Genève, Victoria Hall -- Mozart, Krönungsmesse -- A. Jordan (dirigent), Orchestre de la Suisse Romande -- B. Fink (mezzo), H. P. Graf (tenor), G. Cachemaille (bariton).

1990

23/12 -- Vreeland aan de Vecht, Nederlands Hervormde Kerk -- Benefit Kerstconcert -- Grieg, "Zur Rosenzeit", "Der Jäger", Schubert, "Der Hirt auf dem Felsen" -- A. Wise (piano), S. Douwes (klarinet).

22/12 -- Londen, Henry Wood Hall -- Beethoven, "Ah! perfido", CD-opname -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists -- DGG (producent).

20/12 -- Parijs, Eglise Saint-Nicolas des Champs -- Haydn, Paukenmesse -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- S. Sullé (mezzo), P. Jeffes (tenor), M. Blasius (bariton).

10, 8, 5/12, 30, 27, 24, 20, 18/11 -- Hamburg, Staatsoper -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- E. Inbal (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg -- J. Schaaf (regisseur).

22/10 -- Milaan, Teatro alla Scala -- Brahms, Ein Deutsches Requiem -- J. E. Gardiner (dirigent), Orchestre Revolutionnaire et Romantique  -- A. Schmidt (bariton).

6, 5/10 -- Londen, St. Jude's -- Brahms, Ein Deutsches Requiem -- CD-opname -- J. E. Gardiner (dirigent), Orchestre Revolutionnaire et Romantique -- R. Gilfry (bariton).

4/10 -- Londen, Babican Centre -- Brahms, Ein Deutsches Requiem -- J. E. Gardiner (dirigent), Orchestre Revolutionnaire et Romantique -- R. Gilfry (bariton).

30/9 -- Groningen, Stadsschouwburg -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

28/9 -- Kerkrade, Wijngrachttheater -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

26/9 -- Sittard, Stadsschouwburg -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

24/9 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

22/9 -- Den Haag, AT & T Danstheater -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

20/9 -- Tilburg, Schouwburg Tilburg -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

18/9 -- Leeuwarden, De Harmonie -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

16/9 -- Enschede, Twentse Schouwburg -- von Weber, Der Freischütz, Agathe -- J. Stulen (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

22/7 -- Aix en Province, Cathédrale Saint-Sauveur -- Rossini, Stabat Mater -- T. Guschlbauer (dirigent), Orchestre Philharmonique de Strasbourg -- D. Ziegler (mezzo), R. Gimenez (tenor), D. Kavrakos (bas).

18/7 -- Aix en Province, Cathédrale Saint-Sauveur -- Rossini, Petite Messe Solennelle -- N. Lee, J. Cohen (piano's), F. von Stade (mezzo), R. Gimenez (tenor), D. Kavrakos (bas).

11, 10/6 -- Wenen, Casino Zögerlitz -- Mozart, Dominicus Messe, CD-opname -- N. Harnoncourt (dirigent), Concentus musicus Wien -- E. von Magnus (alt), U. Heilmann (tenor), G. Cachemaille (bas) -- Teldec (producent).

8/6 -- Amsterdam, Grand Hotel Krasnapolsky -- Mozart-avond -- Mozart, "Ch'io mi scordi di te" -- A. Wise (piano).

5/6 -- Göttingen, Stadthalle -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists.

1/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Holland Festival -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists.

27/5 -- Parijs, Chatelet Theatre Musical de Paris -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists.

26/5 -- Utrecht, Vredenburg -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- K. Montgomery (dirigent), Radio Symfonie Orkest -- J. de Vin (alt), H. Delamboye (tenor), G. von Kannen (bas).

20/5 -- Lissabon, Teatro Nacional de S. Carlo -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists.

18/5 -- Oporto, Teatro Rivoli -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia, concertant -- J. E. Gardiner (dirigent), The English Baroque Soloists.

14, 13/5 -- Rotterdam, De Doelen -- Herdenkingsconcerten bombardement Rotterdam -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- B. Haitink (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- J. van Nes (alt) -- NOS live radio/TV-opname, hiervan promotie CD-opname, RPhO (producent).

30, 29/4 -- Hamburg, Musikhalle -- Mozart, "Ah, lo previdi", "Ch'io mi scordi di te" -- N. Harnoncourt (dirigent), Philharmonisches Staatsorchester Hamburg.

26, 25/4 -- Berlijn, Philharmonie -- Beethoven, Egmont, "Die Trommel gerühret", "Freudvoll und leidvoll" -- G. Albrecht (dirigent), Berliner Philharmonisches Orchester.

25/2 -- Bussum, Evangelisch Lutherse Kerk -- Liederenrecital (Grieg, Brahms, Wolf, Diepenbrock, Strauss) -- N. Schaefer (piano), E. van Stralen (altviool).

18, 16, 14, 11, 9, 7, 5/2, 28, 26, 24/1 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Cosi fan tutte, Fiordiligi -- N. Harnoncourt (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest -- J. Flimm (regisseur).

2/2 -- Amsterdam, Beurs van Berlage -- World Press Photo Gala -- Verdi, delen uit Aida -- H. Friessen (dirigent), orkest? -- P. G. Alferink (regisseur).

1989

14, 13, 10, 9, 8, 7, 6/11 -- Londen, All Saints Church, Tooting -- Beethoven, Mis in C en "Missa Solemnis", CD-opname -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas) -- DGG Archiv (producent).

5/11 -- Londen, Royal Festival Hall -- Beethoven, "Missa Solemnis" -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas).

3/11 -- Manchester, Free Trade Hall -- Beethoven, "Missa Solemnis" -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas).

17/10 -- Parijs, Salle Pleyel -- Haydn, Die Schöpfung -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- T. Moser (tenor), W. Schöene (bas).

6, 5, 4, 3, 2/10 -- Parijs, Salle Wagram -- Mozart, Die Zauberflöte, 1e Dame, CD-opname -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- Erato (producent).

27/9 -- Ludwigsburg, Forum am Schlosspark -- Beethoven, Mis in C -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas).

26/9 -- Frankfurt, Alte Oper Frankfurt -- Beethoven, Mis in C -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas).

25/9 -- Bonn, Beethovenhalle -- Beethoven, Mis in C -- J. E. Gardiner (dirigent), English Baroque Soloists -- C. Robbin (mezzo), W. Kendall (tenor), A. Miles (bas).

30/7 -- Aix en Province, Cathédrale Saint-Sauveur -- Haydn, Paukenmesse -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- E. James (mezzo), T. Randle (tenor), A. Scharinger (bas).

26, 19, 16, 13, 10/7 -- Aix en Province, Théâtre de l'Archevêché -- Mozart, Die Zauberflöte, 1e Dame -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- J. Lavelli (regisseur).

21/7 -- Aix en Province, Cathédrale Saint-Sauveur -- Mendelssohn, Elias -- J. Tate (dirigent), English Chamber Orchestra -- N. Stutzmann (alt), H. P. Blochwitz (tenor), J. van Dam (bas).

14/7 -- Bordeaux, openlucht -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Lombard (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine.

16, 15/6 -- Amsterdam, Beurs van Berlage -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- ? (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest.

7/6 -- Den Haag, Danstheater aan 't Spui -- Verdi, Simone Boccanegra, Amelia Grimaldi -- G. Jenkins (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- S. Wadsworth (regisseur).

3/6 -- Rotterdam, Schouwburg -- Verdi, Simone Boccanegra, Amelia Grimaldi -- G. Jenkins (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- S. Wadsworth (regisseur).

31, 28, 25, 23, 20, 17, 14, 11/5 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Verdi, Simone Boccanegra, Amelia Grimaldi -- G. Jenkins (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- S. Wadsworth (regisseur).

5/2 -- Deventer, Broederenkerk -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

3/2 -- Haarlem, Concertgebouw -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

2/2 -- Drachten, De Lawei -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

1/2 -- Amsterdam, Beurs van Berlage -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

29/1 -- Enschede, Muziekcentrum -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

28/1 -- Nijmegen, De Vereeniging -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

27/1 -- Middelburg, Concertzaal -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

26/1 -- Eindhoven, Philips Ontvangst Centrum -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

25/1 -- Rotterdam, De Doelen, Kleine zaal -- Schubert, Der Hirt auf dem Felsen, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor -- R. Jansen (piano), S. Douwes (klarinet).

22, 12, 8/1 -- Zürich, Opernhaus -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- J. Stych (dirigent), Orchester der Oper Zürich -- C. Mielitz (regisseur).

6/1 -- Genève, Victoria Hall -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- A. Davis (dirigent), Orchestre de la Suisse Romande.

5/1 -- Lausanne, Theatre de Beaulieu -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- A. Davis (dirigent), Orchestre de la Suisse Romande.

1988

23, 22/12 -- Den Haag, Dr. Anton Philipszaal -- Haydn, Die Schöpfung -- A. Ostman (dirigent), Het Residentie-Orkest -- N. van der Meel (tenor), J. H. Rootering (bas).

18/12 -- Amsterdam, Engelse Kerk -- in memoriam Derek Moore -- Schubert, Brahms, Wolf, Strauss, liederen -- N. Schaefer (piano).

16/12 -- Bordeaux, Palais des Sports -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Atzmon (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine.

15/12 -- Bordeaux, Grand Théâtre de Bordeaux -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- M. Atzmon (dirigent), Orchestre National Bordeaux Aquitaine.

2/12, 30/11 -- Zürich, Opernhaus -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- J. Stych (dirigent), Orchester der Oper Zürich -- C. Mielitz (regisseur).

1/12, 27, 25, 23, 13, 10, 8, 6, 3/11 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- Mozart, Die Zauberflöte, 1e Dame -- D. Runnicles (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- N. Hytner (regisseur).

18, 16/11 -- Den Haag, Danstheater aan 't Spui -- Mozart, Die Zauberflöte, 1e Dame -- D. Runnicles (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- N. Hytner (regisseur).

30/10 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, von Weber, Verdi, Puccini, aria's, duet -- A. Haltmayer (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest -- A. Cupido (tenor).

2/10 -- Amsterdam, Het Muziektheater -- 15 jaar Vrienden van de Opera -- Mozart, Puccini, aria's -- H. Haenchen (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest.

30, 23, 18, 13, 10/7 -- Aix en Province, Théâtre de l'Archevêché -- Mozart, La Clemenza di Tito, Vitellia -- A. Jordan (dirigent), Ensemble Orchestral de Paris -- M. Cacoyannis (regisseur).

4/6 -- Utrecht, Vredenburg -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Lombard (dirigent), Residentie Orkest -- C. Patriasz (alt), J. Derksen (tenor), J. H. Rootering (bas).

3, 2/6 -- Den Haag, Muziektheater -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Lombard (dirigent), Residentie Orkest -- C. Patriasz (alt), J. Derksen (tenor), J. H. Rootering (bas).

21/5, 28, 15, 10, 2/4, 26/3-- Bern, Stadttheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- P. Maag (dirigent), Berner Symphonieorchester -- P. Rasky (regisseur).

19/5 -- Oosterbeek, Raadzaal van het gemeentehuis -- Liederenrecital (Brahms, Diepenbrock, Poulenc, Pärt, Wolf, Krause-Graumnitz) -- N. Schaefer (piano), Raoul Dufy Strijkkwartet.

17/5, 3/3, 24, 21/2 -- Zürich, Opernhaus -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- E. Wächter (dirigent), Orchester der Oper Zürich -- C. Mielitz (regisseur).

26/2 -- Utrecht, Vredenburg -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- S. Comissiona (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

12/2 -- Breda, Concordia -- Carnavalsconcert -- Verdi, aria's, duetten, ensemble -- J. Stulen (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Bonnema (tenor), E. Tumagian (bariton), C. Kaart, K. Bloemen.

11/2 -- Tilburg, Schouwburg -- Carnavalsconcert -- Verdi, aria's, duetten, ensemble -- J. Stulen (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Bonnema (tenor), E. Tumagian (bariton), C. Kaart, K. Bloemen.

10/2 -- Eindhoven, Evenementenhal -- Carnavalsconcert -- Verdi, aria's, duetten, ensemble -- J. Stulen (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Bonnema (tenor), E. Tumagian (bariton), C. Kaart, K. Bloemen.

9/2 -- De Bosch, Casino -- Carnavalsconcert -- Verdi, aria's, duetten, ensemble -- J. Stulen (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Bonnema (tenor), E. Tumagian (bariton), C. Kaart, K. Bloemen.

8/2 -- Uden, Markthal -- Carnavalsconcert -- Verdi, aria's, duetten, ensemble -- J. Stulen (dirigent), Het Brabants Orkest -- A. Bonnema (tenor), E. Tumagian (bariton), C. Kaart, K. Bloemen.

31, 28, 20, 15, 9, 5, 1/1 -- Bern, Stadttheater -- Mozart, Le nozze di Figaro, La Contessa Almaviva -- P. Maag (dirigent), Berner Symphonieorchester -- P. Rasky (regisseur).

8/1 -- Utrecht, Vredenburg -- Bruch, Das Lied von der Glocke -- K. Montgomery (dirigent), Radio Symfonie Orkest -- C. Patriasz (alt), H. Meens (tenor), H. Smit (bariton).

1987

19/11 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

16/10, 22/9 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

20/9 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Slotconcert Masterclass E. Schwarzkopf -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- A. Barlow (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

19, 18, 17, 16, 15/9 -- Amsterdam, Concertgebouw, Kleine zaal -- Masterclass E. Schwarzkopf -- Strauss, Vier Letzte Lieder.

15, 13/7, 30, 27/6 -- Parijs, Theatre National Opera de Paris -- Strauss, Vier Letzte Lieder met ballet -- A. Presser (dirigent), Orchestre National de l'Opéra -- R. van Dantzig (choreograaf).

26/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- D. Admiraal (dirigent), VU-Orkest.

23/6 -- Lokeren, Cultureel Centrum -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- D. Admiraal (dirigent), VU-Orkest.

22/6 -- Utrecht, Geertekerk -- Strauss, Vier Letzte Lieder -- D. Admiraal (dirigent), VU-Orkest.

17/6 -- Rotterdam, De Doelen -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Kersjes (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- Y. Schiffelers (alt), B. Banks (tenor), H. Smit (bas).

13, 10/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Kersjes (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- Y. Schiffelers (alt), B. Banks (tenor), H. Smit (bas).

11/6 -- Utrecht, Vredenburg -- Beethoven, Symfonie nr. 9 -- A. Kersjes (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- Y. Schiffelers (alt), B. Banks (tenor), H. Smit (bas).

30/5 -- Den Haag, Congresgebouw -- Mozart, Verdi, aria's -- A. Lombard (dirigent), Residentie Orkest.

27, 24/5 -- Wenen, Volksoper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- E. Märzendorfer (dirigent), Bühnenorchester der Österreichischen Bundestheater -- H. Kupfer (regisseur).

17/5 -- Utrecht, Vredenburg -- Schubert, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor.

16/5 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Schubert, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor.

15/5 -- Haarlem, Concertgebouw -- Schubert, Mirjams Siegesgesang -- R. Holl (dirigent), Nederlands Kamerkoor.

21, 7/3, 25/2 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

12, 4/3 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

14/2 -- St. Paul, Ordway Music Theatre -- Janácek, Glagolitische Messe -- E. de Waart (dirigent), Minnesota Orchestra -- J. Taylor (mezzo), J. F. West (tenor), J. Cheek (bariton).

13,11/2 -- Minneapolis, Orchestra Hall -- Janácek, Glagolitische Messe -- E. de Waart (dirigent), Minnesota Orchestra -- J. Taylor (mezzo), J. F. West (tenor), J. Cheek (bariton).

1/2, 31/1 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

29, 24/1 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

17/1 -- Rotterdam, de Doelen -- Mozart, Le nozze di Figaro, von Weber, Der Freischütz, Puccini, Manon Lescaut, aria's -- K. Montgomery (dirigent), Radio Filharmonisch Orkest.

9/1 -- Almelo, de Haagen -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

3/1 -- Venlo, De Maaspoort -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

1986

30/12, 9/11, 6/10 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

27/12 -- Nijmegen, Stadsschouwburg -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

19/12 -- Groningen, Stadsschouwburg -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

13/12 -- Hengelo, Concertgebouw -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch -- S. Volkmann (regisseur).

5, 2/10, 29, 26, 23*/9 -- Amsterdam, Het Muziektheater, *(opening theater) -- Ketting, Ithaka, Lady Bartender -- L. Vis (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- F. Marijnen (regisseur).

29/8 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Operaconcert "Adieu Leidseplein!" -- Puccini, Manon Lescaut, "Sola, perduta abbandonata" -- A. Haltmeyer (dirigent), Forum Filharmonisch.

aug -- Oost-Berlijn, Studio Christuskirche -- opname grammofoonplaat "Die Komische Oper heute" -- delen uit Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- C. A. von Kamptz (dirigent), Orchester der Komische Oper -- M. Rabsilber (tenor), A. Conrad (tenor) -- Eterna (producent).

23, 20/6 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Beethoven, Terzet "Tremate, empj, tremate", Symfonie nr. 9 -- A. Ros-Marba (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- C. Patriasz (alt), K. Woollam (tenor), H. Smit (bas).

22/6 -- Utrecht, Vredenburg -- Beethoven, Terzet "Tremate, empj, tremate", Symfonie nr. 9 -- A. Ros-Marba (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- C. Patriasz (alt), K. Woollam (tenor), H. Smit (bas).

14, 13/5, 2/4, 14/3, 27, 13/2 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

9, 7/5, 22, 10/4, 7/3, 15, 7/2 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

3/5 -- Hilversum, VARA-studio 1 -- Mascagni, Puccini, aria's -- J. Stulen (dirigent), Radio Symfonie Orkest -- live-opname radioprogramma "Lang Leve de Opera".

30/4 -- Den Haag, Houtrusthallen -- opname radioprogramma "Lang Leve de Opera" -- Lehar, Puccini, Smetana, aria's -- J. Stulen (dirigent), Radio Symfonie Orkest.

19, 15, 14/4 -- Amsterdam, Concertgebouw -- Mozart, Cosi fan tutte, Le nozze di Figaro, aria's, concertaria "Ah, lo previdi" -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Philharmonisch orkest.

18/4 -- Utrecht, Vredenburg -- Mozart, Cosi fan tutte, Le nozze di Figaro, aria's, concertaria "Ah, lo previdi" -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Philharmonisch orkest.

8/4, 2/3, 19, 12/1 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Lehar, Die lustige Witwe, Valencienne -- R. Hanells (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

10/3 -- Wenen, Volksoper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- E. Märzendorfer (dirigent), Bühnenorchester der Österreichischen Bundestheater -- H. Kupfer (regisseur).

23, 21/2 -- Rotterdam, De Doelen -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- J. Conlon (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- J. van Nes (alt).

20/2 -- Utrecht, Vredenburg -- Mahler, Symfonie nr. 2 -- J. Conlon (dirigent), Rotterdams Philharmonisch Orkest -- J. van Nes (alt).

1985

31, 25, 22, 17/12, 19, 12/11, 29, 27, 25, 9/10, 11, 3/9 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

28, 13, 5/12, 23, 8/11, 27/9 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

11, 8/10, 29, 25, 22, 20/9 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Zemlinsky, Der Zwerg, Ghita -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- D. Alden (regisseur).

1/10 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Zemlinsky, Der Zwerg, Ghita -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- D. Alden (regisseur).

17/9 -- Scheveningen, Circustheater -- Zemlinsky, Der Zwerg, Ghita -- E. de Waart (dirigent), Nederlands Philharmonisch Orkest -- D. Alden (regisseur).

11/7, 28, 20, 14/6, 22/5, 23, 16, 8/3, 23, 12, 7/2, 4/1 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

25, 16, 3, 2/6 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Smetana, Die Verkaufte Braut, Marie -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

21/5 -- Nijmegen, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

18/5 -- Scheveningen, Circustheater -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

11/5 -- Leeuwarden, De Harmonie -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

7/5 -- Brussel, De Munt -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

3/5 -- Groningen, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

30, 29/4 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

17/4 -- Enschede, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

1984

26/12 -- Amsterdam, Wijkgebouw De Kamp 5 -- Kerstconcert -- N. Schaefer (piano).

22, 14/12 -- Oost-Berlijn, Komische Oper -- Puccini, La Boheme, Mimi -- R. Reuter (dirigent), Orchester der Komische Oper -- H. Kupfer (regisseur).

21/12 -- Almelo, Grote Kerk -- Kerstconcert -- C. P. E. Bach, Magnificat, Saint-Saens, Oratorio Noël -- L. van Drongelen (dirigent), Overijssels Philharmonisch Orkest -- C. van Oyen (mezzo), S. Schlüter (alt), N. van der Meel (tenor), C. van Tassel (bas).

14/11 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

12/11 -- Sittard, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

10/11 -- Weert, De Munt -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

26/10 -- Arnhem, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

23/10 --Maastricht, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

21/10 -- Hilversum, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

18, 15, 10, 7, 2/10 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Wagner, Parsifal, 1e Bloemenmeisje -- ? (dirigent), ? -- ? (regisseur).

16/10 -- Velsen, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

9/10 -- Haarlem, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

25, 24/9 -- Scheveningen, Cicustheater -- Wagner, Parsifal, 1e Bloemenmeisje -- ? (dirigent), ? -- ? (regisseur).

24, 23, 22, 21,20, 19, 18/6 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

15/6 -- Rotterdam, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

8/6 -- Den Haag, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

4/6 -- Groningen, Stadsschouwburg -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

30, 29, 28, 27, 25/5 -- Amsterdam, Kleine Komedie -- Britten, The Beggar's Opera, mw. Helleveeg -- K. de Roo (dirigent), Het Amos Strijkkwartet, Fodor Blaaskwintet -- L. Major (regisseur).

27/5 -- Amstelveen, Cultureel Centrum -- Herdenkingsconcert H. Swart-Burlage -- Grieg, Strauss, Flotow, Berlioz, liederen, Faure, duetten -- N. Schaefer (piano), A. van Baasbank (tenor).

17/3 -- Zutphen, Hanzehof -- Mendelssohn, Wie der Hirsch schreit -- H. Lamers (dirigent), Oost Gelders Symphonie Orkest -- E. Leertouwer (dirigent), Toonkunstkoor Zutphen e.o.

jan., febr. -- Amsterdam -- Puccini, Manon Lescaut, Manon Lescaut -- dubbel.

1983

28, 27/10 -- Arnhem, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

26/10 -- Bussum, Theater 't Spant -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

20/10 -- Kampen, Stadsgehoorzaal -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

19/10 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

14/10 -- Hilversum, Gooiland -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

10/7 -- Kerkrade, Wijngrachttheater -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

10/6 -- Roermond, De Orangerie -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

5/10 -- Doetinchen, Amphion -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

4/10 -- Leeuwarden, De Harmonie -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

1/10 -- Maastricht, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

29/9 -- Alkmaar, De Vest -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

28/9 -- Tilburg, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

24/9 -- Groningen, De Oosterpoort -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

22/9 -- Eindhoven, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

21/9 -- Breda, Stadsschouwburg -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

17, 16, 15, 14, 13, 10, 9, 8, 7, 6/9 -- Amsterdam, Kleine Komedie -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres --B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

13/6 -- Rotterdam, Rotterdamse Schouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

11/6 -- Scheveningen, Circustheater -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

8, 4, 2/6, 31/5 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

28/5 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Zimmermann, Schuhu en de vliegende prinses, 2e Clown -- K. de Roo (dirigent), Musici van het Overijssels Filharmonisch Orkest en Opera Forum -- H. Kupfer (regisseur).

10/5 -- Eindhoven, Stadsschouwburg -- Puccini, Madama Butterfly, Kate Pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

7/5 -- Enschede, Jozefkerk -- Händel, Messiah -- W. Mesdag (dirigent), Drienerloos Vocaal Ensemble.

6/5 -- Den Bosch, Schouwburg Casino -- Pucinni, Madame Butterfly, Kate pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

27, 20, 18, 17/4, 30, 28, 27, 24/3 -- Amsterdam, Stadsschouwburg -- Pucinni, Madame Butterfly, Kate pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

15/4 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Pucinni, Madame Butterfly, Kate pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

12, 9/4 -- Scheveningen, Circustheater -- Pucinni, Madame Butterfly, Kate pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

7/4 -- Rotterdam, Rotterdamse Schouwburg -- Pucinni, Madame Butterfly, Kate pinkerton -- B. Gregor (dirigent), Het Omroeporkest -- M. Wagemakers (regisseur).

20/2 -- Amstredam, Immanuelkerk -- Koffieconcert, Grieg, Brahms, Berlioz, Poulenc, Liederen -- N. Schaefer (piano).

8/2 -- Eindhoven, Stadsschouwburg -- Smetana, De Verkochte Bruid, Marie -- B. Gregor (dirigent), Haags Conservatoriumorkest, L. Stross (regisseur).

5/2 -- Utrecht, Stadsschouwburg -- Smetana, De Verkochte Bruid, Marie -- B. Gregor (dirigent), Haags Conservatoriumorkest, L. Stross (regisseur).

3/2 -- Bussum, 't Spant -- Smetana, De Verkochte Bruid, Marie -- B. Gregor (dirigent), Haags Conservatoriumorkest, L. Stross (regisseur).

1/2 -- Rotterdam. 't Zuidplein -- Smetana, De Verkochte Bruid, Marie -- B. Gregor (dirigent), Haags Conservatoriumorkest, L. Stross (regisseur).

28, 26, 24, 22, 20/1 -- Den Haag, Conservatorium -- Smetana, De Verkochte Bruid, Marie -- B. Gregor (dirigent), Haags Conservatoriumorkest, L. Stross (regisseur).

1982

19/12 -- Winterswijk, Jacobskerk -- Kerstconcert, diverse kerstliederen -- J. van Erkelens (dirigent), Koninklijk Winterswijks Mannenkoor -- C. Friesen (bariton), K. Kramer (orgel).

20, 19, 18, 17/11 -- Amsterdam, Kleine Komedie -- Leigh, Man of La Mancha, Fermina/Moorse danseres -- B. Cohen (dirigent), Begeleidingsensemble -- R. Levine (regisseur).

1/9 -- Amsterdam, De Nederlandse Operastichting -- Toetreding als lid van de Opera-Studio (tot 1/9/1984).

5/6 -- Enschede, Grote Kerk -- Mozart, Vesperus -- W. Mesdag (dirigent), Drienerloos Vocaal Ensemble.

3/6 -- Arnhem, Conservatorium -- Eindexamen uitvoerend musicus, solozang -- Haydn, Schubert, Mozart, Grieg, Poulenc, Hindemith, Berlioz, Bach, Berg, Mahler, Wolf, Diepenbrock, Strauss, Puccini, liederen -- A. Hartong (piano).

18, 17/1 -- Winterswijk, Jacobskerk -- opname grammofoonplaat "Kerst" -- diverse kerstliederen -- J. van Erkelens (dirigent), Koninklijk Winterswijks Mannenkoor -- C. Friesen (bariton), K. Kramer (orgel) -- Sonclair (producent).